24 dni w polu widzenia Twoich klientów!

Kalendarz adwentowy o mocnych kształtach w formie „piramidy”, z wieloma opcjami projektowania. Wypełnienie kolorowymi batonami Ritter SPORT obiecuje 24 wyjątkowe kontakty reklamowe.

Ekologiczny rozwój: produkt neutralny dla klimatu, wykonany na tekturze z certyfikatem FSC® pochodzącej ze ekologicznej gospodarki leśnej. Ritter SPORT pozyskuje certyfikowane EKO kakao (www.unserkakao.de). Część wewnętrzna i zewnętrzna wykonane w 100% z kartonu, nadające się do recyklingu.

Kalendarze adwentowe są drukowane indywidualnie według szablonów.

To takie proste: wybierz szablon motywu z naszej bazy danych i dodaj swoje logo, swoje reklamy, zdjęcia lub pozdrowienia. Aby otrzymać propozycję projektu, wystarczy wysłać swoje logo i życzenia na adres: zapytania@zukero.pl

Lub nie używasz szablonu i projektujesz kalendarz całkowicie indywidualnie. Wszechstronny nadruk dla maksymalnego efektu reklamowego bez dodatkowych opłat!

Wypełnienie 24 sztuk (ok. 120 g) wyśmienitych batonów Ritter SPORT w czterech wybranych smakach: mleko alpejskie, migdał, płatki pół-gorzkie i chrupiące
Motyw Wybierz motyw z naszej bazy danych lub zaprojektuj swój kalendarz adwentowy całkowicie indywidualnie
Wymiary ok. 119 x 119 x 250 mm
Zamów ilość od 250 sztuk