Szczęśliwe momenty!

Kalendarz adwentowy z kolorową mieszanką pysznych kinder® minis ma codziennie w zanadrzu nową niespodziankę. Prawdziwa atrakcja kalendarza adwentowego dla młodych i starszych.

Zrównoważony rozwój: produkt neutralny dla klimatu, wykonany na tekturze z certyfikatem FSC® pochodzącej ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Obietnica Ferrero: zobowiązujemy się do produkcji naszych produktów z certyfikowanego, ekologicznego kakao do 2020 roku. Wkładka w 100% nadająca się do recyklingu i wykonana w 80% z materiału pochodzącego z recyklingu (np. Z butelek po napojach z recyklingu).

Kalendarze adwentowe są drukowane indywidualnie według szablonów.

To takie proste: wybierz szablon motywu z naszej bazy danych i dodaj swoje logo, swoje reklamy, zdjęcia lub pozdrowienia. Aby otrzymać propozycję projektu, wystarczy wysłać swoje logo i życzenia na adres: zapytania@zukero.pl

Lub nie używasz szablonu i projektujesz kalendarz całkowicie indywidualnie. Wszechstronny nadruk dla maksymalnego efektu reklamowego bez dodatkowych opłat!

Nadzienie 24 sztuki (ok. 130 g) mieszanki czekoladowej składającej się z kinder chocolate mini, kinder chocolate coupons, kinder country mini, kinder bueno mini i kinder bueno white mini
Motyw Wybierz motyw z naszej bazy danych lub zaprojektuj swój kalendarz adwentowy całkowicie indywidualnie
Wymiary ok. 230 x 323 x 35 mm
Zamów ilość od 250 sztuk