Weź mnie. Podziel się mną. Kochaj mnie.

Odkryj ekscytujące połączenia rozpływającej się w ustach czekolady Lindt, której nie można się oprzeć. Wyrafinowana mieszanka pysznych, chrupiących paluszków nugatowych, lekkich paluszków sernika truskawkowego i uwodzicielskiego karmelowego brownie lub ciasteczek z kremem.

Produkt neutralny dla klimatu, wykonany na tekturze z certyfikatem FSC® pochodzącej ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Program rolniczy Lindt & Sprüngli oznacza ekologiczne pozyskiwanie ziarna kakaowego (www.farming-program.com). Wkładka wykonana w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu (np. Z butelek po napojach z recyklingu). W 100% nadaje się do recyklingu.

Kalendarze adwentowe są drukowane indywidualnie według szablonów.

To takie proste: wybierz szablon motywu z naszej bazy danych i dodaj swoje logo, swoje reklamy, zdjęcia lub pozdrowienia. Aby otrzymać propozycję projektu, wystarczy wysłać swoje logo i życzenia na adres: zapytania@zukero.pl

Lub nie używasz szablonu i projektujesz kalendarz całkowicie indywidualnie. Wszechstronny nadruk dla maksymalnego efektu reklamowego bez dodatkowych opłat!

Wypełnienie 24 sztuki (ok. 240 g) Lindt HELLO Mini Stick Mix. Smaki: Sernik Truskawkowy, Chrupiący Nugat, Ciasteczka z Śmietaną i Karmelowe Brownie
Motyw Wybierz motyw z naszej bazy danych lub zaprojektuj swój kalendarz adwentowy całkowicie indywidualnie
Wymiary ok. 248 x 348 x 23 mm
Zamów ilość od 250 sztuk