Najlepsza czekolada z Maître Chocolatier Suisse!

Lindt Maître Chocolatiers od ponad 170 lat są synonimem sztuki cukierniczej na najwyższym poziomie. Delikatny top szlachetnej czekolady Lindt jest nieporównywalnie delikatny. Trzy ekskluzywne odmiany obiecują niebiańskie chwile przyjemności. Idealny prezent dla bardzo wyjątkowych klientów!

Produkt neutralny dla klimatu, wykonany na tekturze z certyfikatem FSC® pochodzącej ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Program rolniczy Lindt & Sprüngli oznacza ekologiczne pozyskiwanie ziarna kakaowego (www.farming-program.com). Wkładka wykonana w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu (np. Z butelek po napojach z recyklingu). W 100% nadaje się do recyklingu.

Kalendarze adwentowe są drukowane indywidualnie według szablonów.

To takie proste: wybierz szablon motywu z naszej bazy danych i dodaj swoje logo, swoje reklamy, zdjęcia lub pozdrowienia. Aby otrzymać propozycję projektu, wystarczy wysłać swoje logo i życzenia na adres: zapytania@zukero.pl

Lub nie używasz szablonu i projektujesz kalendarz całkowicie indywidualnie. Wszechstronny nadruk dla maksymalnego efektu reklamowego bez dodatkowych opłat!

Wypełnienie 24 sztuki (ok. 160 g) ekskluzywnej mieszanki czekolady Lindt. Kolorowe smaki w trzech ekskluzywnych smakach
Motyw Wybierz motyw z naszej bazy danych lub zaprojektuj swój kalendarz adwentowy całkowicie indywidualnie
Wymiary ok. 314 x 228 x 12 mm
Zamów ilość od 100 sztuk