Wesołych Świąt!

Reklama i przyjemność w pigułce: ten promocyjny kalendarz adwentowy pochodzi z serca! W ten sposób możesz umieścić swoją reklamę w centrum uwagi klientów.

Produkt neutralny dla klimatu, wykonany na tekturze z certyfikatem FSC® pochodzącej ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Program rolniczy Lindt & Sprüngli oznacza ekologiczne pozyskiwanie ziarna kakaowego (www.farming-program.com). Wkładka wykonana w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu (np. Z butelek po napojach z recyklingu). W 100% nadaje się do recyklingu.

Kalendarze adwentowe są drukowane indywidualnie według szablonów.

To takie proste: wybierz szablon motywu z naszej bazy danych i dodaj swoje logo, swoje reklamy, zdjęcia lub pozdrowienia. Aby otrzymać propozycję projektu, wystarczy wysłać swoje logo i życzenia na adres: zapytania@zukero.pl

Lub nie używasz szablonu i projektujesz kalendarz całkowicie indywidualnie. Wszechstronny nadruk dla maksymalnego efektu reklamowego bez dodatkowych opłat!

Wypełnienie 23 kawałków (ok. 120 g) najlepszych pełnych serduszek Lindt. W 24 drzwiach kryje się nieskończenie rozpływające się w ustach czekoladowe serce Lindt Lindora
Motyw Wybierz motyw z naszej bazy danych lub zaprojektuj swój kalendarz adwentowy całkowicie indywidualnie
Wymiary ok. 314 x 228 x 18 mm
Zamów ilość od 250 sztuk