Nasz top model: zgrabny, osobisty, niepowtarzalny!

Kalendarz adwentowy z pięcioma miejscami reklamowymi dla nieograniczonej kreatywności. Idealny do eksponowanego umieszczania produktów, zdjęć pracowników, marek i życzeń świątecznych. Niezwykle delikatne wypełnienie Lindt obiecuje niebiańskie chwile przyjemności.

Produkt neutralny dla klimatu, wykonany na tekturze z certyfikatem FSC® pochodzącej ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Program rolniczy Lindt & Sprüngli oznacza ekologiczne pozyskiwanie ziarna kakaowego (www.farming-program.com). Wkładka wykonana w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu (np. Z butelek po napojach z recyklingu). W 100% nadaje się do recyklingu.

Kalendarze adwentowe są drukowane indywidualnie według szablonów.

To takie proste: wybierz szablon motywu z naszej bazy danych i dodaj swoje logo, swoje reklamy, zdjęcia lub pozdrowienia. Aby otrzymać propozycję projektu, wystarczy wysłać swoje logo i życzenia na adres: zapytania@zukero.pl

Lub nie używasz szablonu i projektujesz kalendarz całkowicie indywidualnie. Wszechstronny nadruk dla maksymalnego efektu reklamowego bez dodatkowych opłat!
Nadzienie z mieszanki czekoladowej (ok. 115 g) składające się z 23 sztuk Lindt „Minis” i Świętego Mikołaja Lindt
Motyw Wybierz motyw z naszej bazy danych lub zaprojektuj swój kalendarz adwentowy całkowicie indywidualnie
Wymiary ok. 108 x 108 x 108 mm
Zamów ilość od 100 sztuk