Adwent to czas czekolady – dzięki nowemu Mikołajowi w modnym designie HELLO Lindt udowadnia, że ​​klasyczny czekoladowy Święty Mikołaj jest nie tylko popularny wśród dzieci, ale także bardzo fajny dla młodych ludzi. Pomimo nowego stroju zachowano wewnętrzne walory Mikołajek – koneserzy znajdą więc pod folią wydrążoną figurę z klasycznie topniejącej mlecznej czekolady Lindt, która topi się na języku w zwykłej jakości.

Zrównoważony rozwój: produkt neutralny dla klimatu. Karton z certyfikatem FSC® pochodzący ze zrównoważonej gospodarki leśnej.

Karton reklamowy jest indywidualnie zadrukowywany według Państwa szablonów. To takie proste: wybierz szablon z naszej bazy danych i dodaj swoje logo, swoje reklamy, zdjęcia lub pozdrowienia. Aby otrzymać bezpłatną propozycję układu, po prostu wyślij swoje logo i życzenia na adres: zapytania@zukero.pl

Lub nie używasz szablonu i projektujesz swój prezent całkowicie indywidualnie. Wszechstronny nadruk dla maksymalnego efektu reklamowego bez dodatkowych opłat!

Wypełnienie 1 Lindt HELLO Xmas Santa (140 g)
Motyw Wybierz motyw z naszej bazy danych lub zaprojektuj prezent całkowicie indywidualnie
Wymiary ok. 160 x 61 x 84 mm
Zamów ilość od 250 sztuk