Wyróżnienie reklamowe na Boże Narodzenie!

Z nowym domem bożonarodzeniowym masz gwarancję, że pozostaniesz w zasięgu wzroku swoich klientów przez 24 dni. Dużo miejsca na Twoją reklamę, indywidualny projekt oraz nadzienie z popularnej czekolady Ritter SPORT sprawiają, że ten kalendarz adwentowy naprawdę przyciąga wzrok.

Ekologiczny rozwój: produkt neutralny dla klimatu, wykonany na tekturze z certyfikatem FSC® pochodzącej ze ekologicznej gospodarki leśnej. Ritter SPORT pozyskuje certyfikowane EKO kakao (www.unserkakao.de). Część wewnętrzna i zewnętrzna wykonane w 100% z kartonu, nadające się do recyklingu.

Kalendarze adwentowe są drukowane indywidualnie według szablonów.

To takie proste: wybierz szablon motywu z naszej bazy danych i dodaj swoje logo, swoje reklamy, zdjęcia lub pozdrowienia. Aby otrzymać propozycję projektu, wystarczy wysłać swoje logo i życzenia na adres: zapytania@zukero.pl

Lub nie używasz szablonu i projektujesz kalendarz całkowicie indywidualnie. Wszechstronny nadruk dla maksymalnego efektu reklamowego bez dodatkowych opłat!

Wypełnienie 24 sztuk (ok. 120 g) wyśmienitych batonów Ritter SPORT w czterech wybranych smakach: mleko alpejskie, migdał, płatki pół-gorzkie i chrupiące
Motyw Wybierz motyw z naszej bazy danych lub zaprojektuj swój kalendarz adwentowy całkowicie indywidualnie
Wymiary ok. 100 x 100 x 211 mm
Zamów ilość od 100 sztuk