Bardzo popularny w biurach: 24 dni przyjemności na herbacie!

Dzięki kalendarzowi adwentowemu z herbatą Twoja reklama staje się głównym tematem w biurach klientów. Wysokiej jakości nadzienie z herbacianymi przysmakami firmy Messmer rozpieści wymagających miłośników herbaty.

Zrównoważony rozwój: produkt neutralny dla klimatu, wykonany na tekturze z certyfikatem FSC® pochodzącej ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Część wewnętrzna i zewnętrzna wykonane w 100% z kartonu, nadające się do recyklingu.

Kalendarze adwentowe są drukowane indywidualnie według Twoich szablonów. To takie proste: wybierz szablon z naszej bazy danych i dodaj swoje logo, swoje reklamy, zdjęcia lub pozdrowienia. Aby otrzymać propozycję projektu, po prostu wyślij swoje logo i życzenia na adres: zapytania@zukero.pl

Lub nie używasz szablonu i projektujesz kalendarz całkowicie indywidualnie. Wszechstronny nadruk dla maksymalnego efektu reklamowego bez dodatkowych opłat!

Napełnianie 24 torebek herbaty, pakowane pojedynczo. Smaki np. Niebiańska magia, zimowy sen, cud śniegu, mięta pieprzowa, klasyka i wiele innych. Ze względu na technologię napełniania możliwe jest, że nie wszystkie typy są uwzględnione
Motyw Wybierz motyw z naszej bazy danych lub zaprojektuj swój kalendarz adwentowy całkowicie indywidualnie
Wymiary ok. 100 x 100 x 211 mm
Zamów ilość od 250 sztuk